Velenovský Josef
Číslo položky: 11928
popis: Olej na plátně, rozměr 75 x 95, nesignováno, malba poškozena
o autorovi: Narodil se 3. 3. 1887 v Písku. Malíř, profesor na státní reálce v Písku. Absolvoval vysokou školu technickou v Praze. Žák pražské akademie výtvarného umění u prof. Bukovace a Ženíška. Je krajinář. Studijní cesty konal po Vídni, Drážďanech, Mnichově, Itálii, Sicílii, Černé hoře.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč