Kubát Antonín
Číslo položky: 5659
popis: Akvarel, rozměr malby 37 x 54 cm , signováno dole uprostřed, zaskleno
o autorovi: Narodil se 27.3.1885 v Praze a zemřel 21.2.1970 v Praze.
Studoval na uměleckoprůmyslové škole v Praze a na Akademii výtvarných umění u prof. Bukovace a Schwaigera. Soukromě pak navštěvoval grafický ateliér A. Teschnera. Podnikl studijní cesty do Francie, Itálie, na Balkán a do Švýcarska. Maloval motivy jak ze zahraničních tak i tuzemských cest. Zhotovoval diplomy, plakáty a ex libris. Působil jako profesor v Přerově.
(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč