Číslo položky: 5659
Bílá Hora
popis: Akvarel, rozměr malby 37 x 54 cm , signováno dole uprostřed, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |