Číslo položky: 11703
Břízy v krajině
popis: Olej na plátně, rozměry: 38 x 48 cm, malba poškozená.
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 100,00 Kč |
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |
600,00 Kč |