Holub Emil
Číslo položky: 11703
Moje sledované obrazy Břízy v krajině
popis: Olej na plátně, rozměry: 38 x 48 cm, malba poškozená.
o autorovi: * 14. 6. 1884, Plzeň , Česká republika (Czech Republic)
† 17. 12. 1974, Plzeň
pedagog, malíř.
Vyvolávací cena:
600 Kč
1 200 Kč