Malý František
Číslo položky: 11391
popis: Olej na plátně, rozměry : 83 x 69 cm, datováno 1949, malba poškozena
o autorovi: Franta Malý
Narodil se 2. 9. 1900 v Rosicích nad Labem pod jménem František Hájek-Hvězdínský. zemř.
1980 v Karlových Varech
Působil jako krajinář i figuralista na Smíchově. Studoval u prof. Bukovace.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 100 Kč