Nesler J.
Číslo položky: 5753
popis: Olej na plátně, rozměr 108 x 143 cm, mohutný rám mírně poškozen
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč

13.12.2017 18:35