Číslo položky: 11723
Krávy a pasáčci u vody
popis: Olej na dřevě, rozměry : 18 x 24,5 cm, původní dobový rám, mírně poškozeno, parketáž
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
12 000,00 Kč |
10 500,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |