Číslo položky: 5702
Pivoňky v modré
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 56, signováno vpravo dole Jos. Veselý 54
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
13.12.2017 18:10
1 200,00 Kč | 12.12.2017 21:26:37 |