Veselý Josef
Číslo položky: 5702
Moje sledované obrazy Pivoňky v modré
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 56, signováno vpravo dole Jos. Veselý 54
o autorovi: * 9.1.1912 Česká Bělá (Havlíčkův Brod) (Česká republika (Czech Republic))
+ 6.5.2006
grafik, malíř
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč

13.12.2017 18:10

1 200,00 Kč 12.12.2017 21:26:37