Číslo položky: 5684
Portrét muže ve slaměném klobouku
popis: Olej na plátně, rozměr 55 x 46, nesignováno. Pravděpodobně německý autor.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |