Číslo položky: 5682
Holanďanky u moře
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 48 cm, signováno vlevo dole nečitelně
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
2 300 Kč
2 300 Kč
2 200,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |