Autor nezjištěn
Číslo položky: 5682
Moje sledované obrazy Holanďanky u moře
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 48 cm, signováno vlevo dole nečitelně
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 300 Kč