Lechner Franz Hermann
Číslo položky: 11636
Moje sledované obrazy Kostelík v Heiligenblutu
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 70 cm, plátno poškozeno
o autorovi: 1879 - 1924
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

01.02.2021 20:28

2 000,00 Kč 1.2.2021 20:18:27