Nesignováno .
Číslo položky: 11635
popis: Olej na plátně, rozměr 76 x 63 cm, plátno poškozeno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč

02.02.2021 21:44

4 000,00 Kč 2.2.2021 21:39:47