Reiter Gustav
Číslo položky: 11617
Moje sledované obrazy Dalmácie - Jesenice
popis: Olej na plátně, rozměr 69 x 100 cm
o autorovi: Akademický malíř činný v 1. pol. 20 století.
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
20 000 Kč