Číslo položky: 11615
Zátiší s jablky
popis: Olej na sololitu, rozměr 34 x 42 cm. Signováno monogramem VB
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
2 700 Kč
2 700 Kč
2 700,00 Kč |
2 600,00 Kč |
1 000,00 Kč |