Číslo položky: 11627
Hráči karet
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 59,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 300 Kč
3 300 Kč
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |