Zpět na aukce Šimůnek Karel
Moje sledované obrazy Dívka v klobouku
popis: Kvaš, rozměr ve výřezu 45,5 x 27 cm, poškozeno, zaskleno
o autorovi: Narodil se 31. 8. 1869 v Berouně a zemřel 19. 7. 1942 v Praze.
Český malíř a ilustrátor - akvarelista, grafik a scénograf.
Byl žákem pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Vynikl jako plakátista a scenérista Národního divadla. Členem např. Syndikáti výtvarných umělců československých či SVU Mánes.

Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč