Číslo položky: 5779
Drážďany
popis: Olej na plátně - nalepeno na lepence, rozměr 19,5 x 27,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč
800 Kč
800 Kč
700,00 Kč |
500,00 Kč |