Werz Friedrich
Číslo položky: 5779
popis: Olej na plátně - nalepeno na lepence, rozměr 19,5 x 27,5 cm, nerámováno
o autorovi: 1868 Wiesbaden - 1953, německý architekt, malíř a akvizitor, studoval v Mnichově
Vyvolávací cena:
300 Kč
800 Kč