Číslo položky: 11351
Volský povoz v průsmyku
popis: Olej na překližce: rozměry: 51 x 67 cm. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
3 800 Kč
3 800 Kč