Holzer Robert
Číslo položky: 11351
Moje sledované obrazy Volský povoz v průsmyku
popis: Olej na překližce: rozměry: 51 x 67 cm. Rám poškozen.
o autorovi: Robert Holzer1859, Prostějov - 1938, Praha
V letech 1875-1880 pracoval ve Vídní, v atelieru Brioschiho, Burghardta a Kautského. Ve Vídni studoval i na akademii. Poté pracoval v Paříži a roku 1883 se vrátil do Prahy. Studijně vycestoval do Itálie. Věnoval se především krajinomalbě.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 800 Kč