Svoboda Jaroslav
Číslo položky: 11579
Moje sledované obrazy Léto v polích
popis: Olej na sololitu, rozměr 40 x 61,5 cm, nerámováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
1 600 Kč

19.11.2020 20:58