Herr
Číslo položky: 11576
popis: Olej na plátně, rozměr 40,5 x 50,5 cm, nerámováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 400 Kč