Číslo položky: 11576
Dvě dívky
popis: Olej na plátně, rozměr 40,5 x 50,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
4 400 Kč
4 400 Kč
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |