Hořejší
Číslo položky: 5671
popis: Olej na plátně, rozměr 73 x 99 cm, signováno vpravo dole Hořejší
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 500 Kč