Číslo položky: 5671
Hradčany
popis: Olej na plátně, rozměr 73 x 99 cm, signováno vpravo dole Hořejší
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
6 500 Kč
6 500 Kč
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 200,00 Kč |