Číslo položky: 5670
Šeříky s tulipány
popis: Olej na plátně, rozměr 90 x 100 cm, signováno vlevo dole Hořovský
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč