Hořovský
Číslo položky: 5670
Moje sledované obrazy Šeříky s tulipány
popis: Olej na plátně, rozměr 90 x 100 cm, signováno vlevo dole Hořovský
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč