Číslo položky: 11560
Nábřeží s loďkami
popis: Olej na plátně, rozměr 65 x 81 cm, nerámováno, malba u signatury poškozena
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč