Dědičová Irena
Číslo položky: 11560
Moje sledované obrazy Nábřeží s loďkami
popis: Olej na plátně, rozměr 65 x 81 cm, nerámováno, malba u signatury poškozena
o autorovi: Narodila se v roce 1939 v Praze a zemřela v roce 1988 v Paříži.

Studovala na Akademii výtvarného umění u prof. Sychry. Od roku 1969 žila střídavě v Praze a Paříži. Její krajiny byly vizemi pouští a měst, vzdálených prostorů.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 400 Kč