Číslo položky: 11559
Adam a Eva
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 71 cm, nerámováno, nesignováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč
2 100,00 Kč |