Krejčí Jiří
Číslo položky: 5651
popis: Olej na lepence, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole Krejčí
o autorovi: Narodil se 1.12.1899 v Praze a 8.6.1977 v Chřibské
Studoval na AVU u prof. Bukovace a Švabinského. Začínal s figurální malbou, později se odvrací od skutečnosti a promítá do svého díla vlastní vidiny pod vlivem malíře Šímy.
(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč