Jiran Robert
Číslo položky: 11530
Moje sledované obrazy Dívka s deštníkem
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen roku 1975
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč