Číslo položky: 11530
Dívka s deštníkem
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
7 000,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |