Zpět na aukce Jiran Robert
Moje sledované obrazy Jízda Bratislavou
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen roku 1975
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč