Číslo položky: 11333
Lovecké zátiší
popis: olej na plátně, rozměry: 81 x 100 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč
2 400,00 Kč |
2 300,00 Kč |