Zpět na aukce Staniek A.
Moje sledované obrazy Zátiší s rakem a srncem - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry: 100,5 x 134 cm. Rozměry s rámem: 130 x161 cm. Malba reprezentativního formátu i provedení, signováno A.Staniek, datováno : München 1881
o autorovi: Německý malíř (1817-1889) v Mnichově. Věnoval se malbě žánrů a zátiší .
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
25 000 Kč

16.11.2020 19:22