Renoir Auguste
Číslo položky: 11472
Moje sledované obrazy Dívka v zahradě
popis: Litografie, rozměr tiskové plochy 26 x 19 cm, signováno v tisku, zaskleno
o autorovi: Narodil se 25.2. 1841 v Limoges a zemřel 3.12. 1919 v Cannes-sur-Mer, Francie.

Již ve třinácti letech pracoval jako malíř porcelánu v jedné pařížské továrně. Dále pracoval jako malíř nástěnných dekorací, vějířů a závěsů. V roce 1862 začal studovat na umělecké škole École des Beaux-Arts v Paříži.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč