Číslo položky: 11317
Dvě vázy s květinami
popis: Olej na plátně, rozměry : 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
18.11.2020 20:40