Číslo položky: 10637
Krajina s napajedlem - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry: 74 x 100,5 cm. Restaurováno.
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
35 000 Kč
145 000 Kč
145 000 Kč
145 000,00 Kč |
125 000,00 Kč |
105 000,00 Kč |
100 000,00 Kč |
75 000,00 Kč |
65 000,00 Kč |
55 000,00 Kč |
49 000,00 Kč |
47 000,00 Kč |
45 000,00 Kč |
43 000,00 Kč |
41 000,00 Kč |
39 000,00 Kč |