Číslo položky: 10889
Před bouří
popis: Olej na lepence, rozměry: 42,5 x 42 cm. Nově rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
7 500 Kč
7 500 Kč
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 600,00 Kč |