Číslo položky: 11461
Haring dog
popis: Litografie 19/150, rozměr 30 x 40 cm, přiložen certifikát, plastový kryt poškozen škrábnutím
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 700 Kč
3 700 Kč
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 100,00 Kč |