Číslo položky: 11435
Dva obrazy
popis: 1X olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 67 x 47cm / 1X kombinovaná technika, autor Jan Sládek, rozměr 65 x 54 cm. Oba obrazy nerámované
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
19.11.2020 21:54
1 000,00 Kč |
19.11.2020 18:34:20