Neznačeno
Číslo položky: 11431
Moje sledované obrazy Torzo mladého muže
popis: Mramorová plastika, rozměr plastiky 63 cm, rozměr včetně podstavce 139 cm. První polovina 18. století. Osvědčení o prodeji a vývozu předmětu kulturní hodnoty Národní galerií uděleno.
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč

18.11.2020 19:40

20 000,00 Kč 18.11.2020 19:33:48