Číslo položky: 11452
Jeřabiny
popis: Litografie , rozměr ve výřezu 50,5 x 39 cm. Signováno tužkou, číslováno 19/45, zaskleno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 100,00 Kč |