Číslo položky: 5698
Bretaňské pobřeží
popis: Olej na lepence, rozměr 40,5 x 54 cm, signováno vpravo dole Folprecht
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
12.12.2017 18:35
3 500,00 Kč | 10.12.2017 09:16:08 |