Folprecht Arnošt
Číslo položky: 5698
Moje sledované obrazy Bretaňské pobřeží
popis: Olej na lepence, rozměr 40,5 x 54 cm, signováno vpravo dole Folprecht
o autorovi: Arnošt Folprecht (13. 3. 1902 Turnov – 14. 2. 1977 Turnov),
byl český kreslíř a malíř, žák profesora I. Čipery, V. Beneše a F. Hladíka. Vystudovaný právník výtvarně činný od r. 1915, zabýval se hlavně krajinomalbou.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč

12.12.2017 18:35

3 500,00 Kč 10.12.2017 09:16:08