Neznačeno
Číslo položky: 11415
Moje sledované obrazy Vikingská dvoubřitá válečná sekera
popis: Železná válečná sekera, vynikající stav. Rozměry 20 x 12 cm, 580 g. Stáří: 9 - 11. století. Pochází ze soukromé sbírky, Anglie. Prohlášení o autenticitě. Pravděpodobně součást výzbroje vikingských osobních gard byzantských císařů. Součástí je stojánek
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč

18.11.2020 19:46