Číslo položky: 11425
Spící dívka
popis: Litografie, rozměr ve výřezu 21 x 26,5 cm, zaskleno, nesignováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |