Číslo položky: 11237
Kupky
popis: Olej papír na lepence, rozměry : 26,5 x 35 cm, mírně poškozeno, nově rámováno.
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč