Číslo položky: 11285
Žena v bílé halence
popis: Olej na lepence, rozměry : 42 x 34 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
10 100 Kč
10 100 Kč
10 100,00 Kč |
9 100,00 Kč |
8 100,00 Kč |
7 100,00 Kč |
6 100,00 Kč |
5 100,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |