Číslo položky: 11284
Čtenářka s kočkou
popis: Olej na papíru, rozměry : 61 x 43 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
17.11.2020 19:28
2 000,00 Kč | 17.11.2020 18:59:06 |